Nakupujte online

Nemusíte sa vzdať nakupovania ani v tomto období! 

 

Vaše obľúbené produkty môžete vybrať pomocou pár kliknutí: zostavte si svoj nákupný zoznam a pošlite ho niektorej predajni. Kolegovia Vás budú následne kontaktovať, aby s Vami dohodli možnosti nákupu a doručenia.

 

Ukážeme Vám krok za korkom, ako funguje nákupný zoznam:

 

1. KROK
Na stránke vybraného produktu kliknite na tlačidlo "PRIDAŤ DO NÁKUPNÉHO ZOZNAMU"!

 

SK1-c.png

 

2. KROK
Následne vstúpite do nákupného zoznamu, z ktorého buď môžete pokračovať vo vyhľadávaní, alebo môžete poslať nákupný zoznam niektorej predajni, kliknutím na tlačidlo "CHCEM SA INFORMOVAŤ"

 

SK2-c.png

 

 

3. KROK
Zadajte prosím Vaše kontaktné údaje, prostredníctvom ktorých Vás budeme môcť kontaktovať, v záujme upresnenia detailov nákupu a doručenia.

 

SK3-c.png

 

4. KROK
Na Slovensku prijíma správy zákazníkov už 18 predajní DIEGO, vyberte si tú, ktorá je najbližšie k Vám! Systém pošle Vašu správu priamo vybranej predajni.

 

SK4-c.png

 

5. KROK
Máte otázku? Tu nám môžete avizovať, pokiaľ potrebujete ďalšie informácie o produktoch. Pokiaľ ste sa už rozhodli o nákupe, detaily doručenia si taktiež viete upresniť tu.

 

SK5-c.png

 

6. KROK
Popri poskytnutí Vašich údajov, môžete napísať aj správu Vami zvolenej predajni, v ktorej môžete stručne uviesť informáciu, s čím potrebujete poradiť.

Následne kliknite na tlačidlo "POSLAŤ"! Kolegovia Vás budú kontaktovať do 1 pracovného dňa, v záujme upresnenia detailov.

 

RO6-c.png

 

 

Potrebujete poradiť s vhodným výberom?

Buďte našim hosťom na šálku kávy, pričom kolegovia Vám pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenie!

Predajne

Chceli by ste získať zľavu až do 50%?

Staňte sa členom klubu a nakupujte za výhodnejšie ceny!

Požiadať o Klubovú kartu