Tapety sa dajú využiť aj nevšedne – viete ako?

tapety.jpg

 

Tapety vyniknú nielen na stenách, ale aj na ďalších miestach v byte, o ktorých ste možno doteraz vôbec neuvažovali. Chcete vedieť, ktoré to sú? Poďme sa na ne spolu pozrieť.


1. Schody


K dvojpodlažným domom nevyhnutne patria schody, ktoré nemusia byť nudné. Oblepte ich jednofarebnými alebo vzorovanými tapetami podľa vášho vkusu a docielite unikátne spestrenie dovtedy obyčajného schodiska. Dizajn môže byť skutočne rôznorodý, inšpirujte sa týmito nápadmi.


2. Nočný stolík a iný nábytok


Nechcete sa vzdať svojho starého stolíka, ktorý si už odžil svoje a je súci na vyhodenie? Nevyhadzujte ho! Doprajte mu obrodu v podobe tapiet a uvidíte, aký nový kúsok z neho vyčaríte. Či už nočný, alebo akýkoľvek iný stolík, dostane razom iný vzhľad.


Tapety sa hodia aj na iný nábytok. Pouvažujte nad zadnou stranou knihovne, ak ju máte v obývačke. Dámy, ak chcete spraviť zo svojho šatníka fantazijné miesto bytu, vyzdobte ho tapetami zvnútra. Pri každom otvorení sa budete tešiť nielen z bohatosti šiat, ale aj z perfektného dizajnu šatníka.


3. Dvere


Hnedé či biele dvere má v byte každý. Odlíšte sa dverami, ktoré vystihnú podstatu štýlu vášho bývania. Ste romantici? Zvoľte jednofarebné nežné motívy. Veje vám vietor vo vlasoch ako správnemu dobrodruhovi? Potom budú uletené dizajnové tapety niečím, čo vám vnesie do bytu tú správnu energiu. Alebo doprajte deťom vstup do ich kráľovstva cez rozprávkové dvere. Možností je neúrekom.


4. Aj do kuchyne a kúpeľne


Myslíte si, že tapety je možné umiestniť len tam, kde na ne nedofŕkne voda? S vinylovými tapetami si ich pokojne môžete nalepiť za sporák a v tomto prípade to bude dokonca praktické. S pokojným svedomím ich môžete zašpiniť a budete vedieť, že ich stačí len zľahka utrieť. Miesto v kúpeľni sa im naskytá napríklad pri zrkadle.


Kde ich zohnať?


Tapety si môžete kúpiť aj u nás na Diego-slovakia.sk. Máme na výber z rôznych druhov a vzorov, sú vyrobené buď z vliesu s buničitým vláknom, alebo z vinylu na papierovom podklade. Vyberte si sami a skrášlite si svoj byt nevšedne. Stojí to za to.


Potrebujete poradiť s vhodným výberom?

Buďte našim hosťom na šálku kávy, pričom kolegovia Vám pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenie!

Predajne

Chceli by ste získať zľavu až do 50%?

Staňte sa členom klubu a nakupujte za výhodnejšie ceny!

Požiadať o Klubovú kartu