Ako na štýlové kreslo do obývačky

K sedacej súprave často kupujeme kreslo – no nielen kvôli tomu, že sa v ňom príjemne relaxuje, ale aj kvôli jeho estetike. Pozrite si niekoľko ukážok, ako vám z bytu vykúzli neodolateľne útulné miesto.


Do malého priestoru ako stvorené

Ak vaša obývačka neoplýva nadbytkom priestoru, práve vtedy oceníte menšiu sedačku s pohodlným kreslom. Keď vám príde návšteva, nebudete si lámať hlavu nad tým, kde ich posadiť. Sedenie môžete rozmiestniť tak, ako vám to bude práve vyhovovať.


Solitér obývacej izby: Nebojte sa pozitívnych farieb

Dizajn interiéru najlepšie docielime doplnkami. Vzorované farebné vankúše, váza s kvetmi či výrazné svietidlo v rohu izby vytvárajú akcent, ktorý rozžiari celú miestnosť. No takúto schopnosť má aj kreslo.


stylove-zlte-kreslo.jpg


Ak obývačku ladíte do svetlých tónov, môžete si k nim dovoliť červené alebo oranžové kreslo, ktoré si každý na prvý pohľad všimne. Ak k nemu pridáte lampu, získate navyše skvelé miesto na večerné čítanie a oddych.


dizajnove-cervene-kreslo.jpg


Oblečte staré kreslo do nového odevu

Máte doma staršie kreslo po babičke? Stačí, keď na ňom vymeníte poťahovú látku. „Prečalúnením“ získa úplne iný, svieži vzhľad. Čalúnenie nábytku robia iba špecializované firmy, no poťahové látky si viete kúpiť aj u nás v predajniach Diego po celom Slovensku.


Na výber máme množstvo zaujímavých jednofarebných, ale aj vzorovaných látok. Vyberte si motívy tropických listov, romantických kvetov, ktoré sa hodia do provensálskeho štýlu, či hravé motívy plameniakov. Takto nestratíte pamiatku, ale zároveň získate štýlové nové kreslo. :)


potahova-latka-sofia-9-sarga-3dminta.jpgpotahova-latka-trinity-flamingo-mintas.jpgPotrebujete poradiť s vhodným výberom?

Buďte našim hosťom na šálku kávy, pričom kolegovia Vám pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenie!

Predajne

Chceli by ste získať zľavu až do 50%?

Staňte sa členom klubu a nakupujte za výhodnejšie ceny!

Požiadať o Klubovú kartu