Hľadáte široký výber podlahovín v Bratislave? Diego vás nesklame

podlahoviny-diego800.jpg


Rekonštruujete starší byt alebo staviate dom ? Ste z Bratislavy a okolia a neviete, kde nájdete podlahu, ktorá do vášho príbytku sadne ako uliata ? Skúste to v Diegu, kde nájdete široký výber podlahovín do každej domácnosti. Viete, aké sú najnovšie trendy ?

 


Výber podlahovín vyžaduje veľa zvažovania. Bude sa vám podlaha hodiť do domácnosti ? Je nadčasová a zároveň trendy ? Je dostatočne kvalitná a spĺňa všetky požiadavky, ktoré na ňu máte ? Kde vlastne nájsť široký výber pod jednou strechou ? A vôbec, čo je teraz in ? Ak sa vám hlavou ženú tieto otázky, ste na správnom mieste.


 

Návrat k prírode

 


Otázka ochrany životného prostredia zrejme nikdy nebola taká aktuálna ako v súčasnosti. Ľudia začínajú žiť viac ekologicky a uvedomujú si dopad ich činnosti na našu planétu. Stále viac sa preto obklopujú prírodnými materiálmi. Moderné sú domácnosti s množstvom zelených kvetov, masívnym drevom a naturálnymi tkaninami. Tento trend pretrvá niekoľko rokov. Preto je dobré, nechať sa ním inšpirovať aj pri výbere podlahovej krytiny.


Nie každý si môže dovoliť podlahu z pravého masívneho dreva. Vtedy prichádzajú na rad laminátové podlahy. Ponúkajú vysoký komfort a dlhú životnosť. Ak si vyberiete takú, ktorá je takmer na nerozoznanie od skutočného dreva, máte vyhraté.


 

Náš tip


Pokiaľ túžite po podlahe so vzorom masívneho dreva, podlaha Woodstep Strong V+ bude pre vás ako stvorená. Navyše na ňu poskytujeme 30 ročnú systémovú garanciu.


podlahovina-jedalen.jpg

 


Chladné, čisté línie

 


Trendom, ktorý stále pretrváva, sú čisté línie bez zbytočných príkras. Žiadne doplnky, kvety ani koberce, ktoré sú navyše. Tento štýl vám môže pripadať strohý, no stále sa teší veľkej obľube. Podľa odhadov odborníkov tu s nami bude ešte niekoľko dekád. Ak sa vám páči, rozhodne sa nemusíte obávať, že by vaša domácnosť vyšla z módy.


 

Náš tip

 

Ak túžite po tom mať podlahu v čistých líniách a zároveň sa obávate chladu na nohy tak, ako to je napríklad pri kameni alebo dlažbe, skúste sa pozrieť na podlahu Woodstep Vintage.  Na oko je chladná a čistá, no na dotyk teplá a príjemná.


podlahovina-obyvacka-hala.jpg

 


Vysoká kvalita je stále v kurze


Nemusíte mať vyhranený štýl na to, aby ste vedeli, že kvalita je v kurze stále. Kvalitné nadčasové kúsky oblečenia alebo topánok nikdy nezmiznú zo šatníkov. A úplne rovnako je to s kvalitnou podlahou. Ak si dávate na kvalite záležať, skúste zvážiťvinylovú podlahu. Hodí sa aj do miestností, kde je väčšia vlhkosť – ako napríklad do kúpelne alebo kuchyne. Pocit luxusu a kvalitných materiálov z módy nevyjdú skrátka nikdy.


Náš tip


Tým je podlaha Compact Click 55, ktorú vďaka jej výnimočným vlastnostiam môžete mať napríklad v kúpeľni. Docielite ňou pocitu tepla a luxusu.podlahovina-obyvacka-vana.jpg


Potrebujete viac tipov a trikov do domácnosti ? Naša sekcia Informácie a tipy nimi doslova prekypuje. Stačí si iba nájsť to svoje. 

Potrebujete poradiť s vhodným výberom?

Buďte našim hosťom na šálku kávy, pričom kolegovia Vám pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenie!

Predajne

Chceli by ste získať zľavu až do 50%?

Staňte sa členom klubu a nakupujte za výhodnejšie ceny!

Požiadať o Klubovú kartu