Argumenty, prečo si vybrať laminátovú podlahu

Radi by ste sa presvedčili o výhodných vlastnostiach laminátovej podlahy? Tie najdôležitejšie môžeme zhrnúť do 7 bodov.

 

1. Dlhá životnosť


Ak uvažujete o dlhodobom riešení, laminátová podlaha je ideálnou voľbou. Laminátová podlaha sa pri optimálnych podmienkach nevysúša a nepraská ako drevená podlaha. Slnečné žiarenie ju neodfarbuje, je odolná voči svetlu a UV žiareniu. Má vysokú odolnosť voči opotrebovaniu, svoju kvalitu udržuje dlhodobo, nevyžaduje údržbu.

 

2. Vyšší komfort


Laminátovou podlahou môžete zvýšiť aj komfort vášho domova. Použitím rôznych podložiek je možné značne zvýšiť akustickú izoláciu a korigovať hluk vznikajúci pri chôdzi.

5996285586023-laminalt-padlo-woodstep-dynamic-click-8mm-80370-dower-tolgy-enterior-01.jpg

3. Ľahké kladenie

 

Ďalšou výhodou tejto podlahy je, že sa kladie bez väčších príprav, jednoduchým spôsobom. Je možné ju položiť aj na už existujúcu podlahu, jej celková vstavaná výška je malá, cca 10 mm. Práca zaberie málo času, podlaha sa takmer ihneď môže používať a po jej položení nevyžaduje žiadne dodatočné úpravy.

 

4. Väčšia záťaž


Laminátová podlaha sa môže podľa miery odolnosti voči opotrebovaniu využívať v málo frekventovaných miestnostiach bytu, ale aj na verejných miestach. Typy s vysokou odolnosťou voči opotrebovaniu odolávajú aj vysokej záťaži, hodia sa aj do obchodov a na verejné miesta.

 

5996285597777-laminalt-padlo-woodstep-luxury-10mm-11524-hikory-red-river-enterior-01.jpg


5. Je hygienická


Laminátová podlaha má ľahko udržiavateľný hygienický povrch. Jej čistenie je naozaj jednoduché, na údržbu stačí dôkladne vyžmýkaná vlhká handra a čistiaci a ošetrujúci prostriedok Woodstep, ktorý bol špeciálne vyvinutý na laminátové podlahy. Odporúčame ju aj alergikom, keďže má antistatický povrch, ktorý nepriťahuje prach. Dôležitým aspektom je aj to, že na rozdiel od lakovania, ktoré sa používa pri drevených podlahách, neuvoľňuje škodlivé látky.

 

6. Je vhodná aj na podlahové kúrenie


Laminátovú podlahu môžete bez obáv položiť aj na podlahové kúrenie, ktoré je v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Použijeme na to vhodné Woodstep podložky.

 

5996285101172-laminalt-padlo-woodstep-vintage-10mm-10422-lake-fenyo-enterior-01.jpg


7. Chráni životné prostredie


Laminátová podlaha je v každom ohľade prírodným produktom, pretože sa vyrába z dreva. Vďaka vyspelým technologickým riešeniam získavame realistické, ale aj exotické vzory dreva bez toho, aby sme poškodili vzácne lesy. Po naplnení svojej úlohy sa z laminátovej podlahy stane neškodný odpad, nespôsobuje znečistenie životného prostredia. Je dôležité zapamätať si aj to, že drevený materiál použitý pri vyrábaní laminátových podláh Woodstep pochádza výlučne z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

 

V prípade, že by ste vo svojom domove alebo kancelárii aj vy chceli využiť výhody laminátovej podlahy, prezrite si náš výber laminátovej podlahy!

Mentés

Potrebujete poradiť s vhodným výberom?

Buďte našim hosťom na šálku kávy, pričom kolegovia Vám pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenie!

Predajne

Chceli by ste získať zľavu až do 50%?

Staňte sa členom klubu a nakupujte za výhodnejšie ceny!

Požiadať o Klubovú kartu