O nás

Obchodná sieť DIEGO zohráva rozhodujúcu úlohu na trhu laminátových podláh, kobercov, PVC podláh, záclon a ich doplnkov. DIEGO v súčasnosti predstavuje medzinárodnú franchisovú sieť s obratom viac ako 50 miliónov Eur. Na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku má DIEGO skoro 150 predajní, tím DIEGA v predajniach a v centrále tvorí takmer 1000 kolegov.

 

DIEGO začalo svoju činnosť v roku 1992 ako maloobchod a dodávateľ kobercov pre výstavy. Spoločnosť v krátkom čase rozšírila svoju činnosť  o dodávanie tovaru pre  maloobchodných odberateľov. Poskytovanie veľkoobchodných služieb jej v roku 1995 umožnilo položiť základy obchodnej siete fungujúcej na princípe franchise. Podstatou franchisovej obchodnej siete je, aby zákazníci našli sortiment DIEGA s rovnakými cenami a na rovnakej úrovni služieb kdekoľvek v krajine.

 

diagramm_2020-SK.jpg

 

Sortiment DIEGA má štyri základné piliere: koberce, metrážne koberce, PVC podlahy a laminátové podlahy. Kvôli rastúcim požiadavkám zákazníkov, v roku 2005 DIEGO zaviedlo aj produktovú skupinu záclon, čo mu umožnilo, aby sa z obchodného reťazca špecializovaného na podlahové krytiny stalo obchodnou sieťou  pre bytové zariadenie. Okrem záclon sa v ponuke priebežne objavili aj obrusy, kúpeľňové koberce, deky a vankúše. Na jar 2010 sa sortiment produktov DIEGA rozšíril o viac ako 150 druhov mimoriadne krásnych tapiet, čím sa objavila nová produktová skupina zameraná na trend a dizajn. Súčasťou produktovej filozofie DIEGA je, že vysokokvalitné produkty predáva za dostupné ceny, vo fixnej kolekcii. Vďaka starostlivo vyberanej kolekcie si zákazníci môžu vytvoriť neopakovateľnú atmosféru svojho domova. Paleta produktov DIEGA zahŕňa okrem unikátnych produktov aj unikátne značky: systém laminátových podláh WOODSTEP je vlastnou značkou DIEGA, na ktorú poskytuje jedinečnú systémovú záruku. Novinkou v ponuke DIEGA je brand Tulipo, ktorá je  značkou kolekcie veselých, farebných kobercov. Jedinečnosť kobercov s unikátnym, trendovým dizajnom dodáva ich ručne strihaný povrch s  3D efektom.

 

Srdečne Vás očakávame do našich predajní! Pri šálke horúcej kávy sa môžete oboznámiť s našimi produktami vynikajúcej kvality za výhodné ceny. Naši odborní predavači Vám radi poskytnú pomoc pri vytváraní domova Vašich snov!

Mentés

Mentés

Potrebujete poradiť s vhodným výberom?

Buďte našim hosťom na šálku kávy, pričom kolegovia Vám pomôžu nájsť najvhodnejšie riešenie!

Predajne

Chceli by ste získať zľavu až do 50%?

Staňte sa členom klubu a nakupujte za výhodnejšie ceny!

Požiadať o Klubovú kartu