Diego
Nákupný zoznam
 

Tapety na stenu rozžiaria každú detskú izbu

Ktorá izba domu by mala byť najveselšia? Dozaista tá detská, kde môžu vaše ratolesti rozvíjať svoju fantáziu. Nielen prostredníctvom hračiek, ale aj nábytku a stien. Útulné miestečko im vytvoríte práve pomocou detských tapiet.

Vzory, farby a motívy na stenách dokážu izbu presvetliť, zútulniť či jej pridať nevídané čaro. Svojim drobcom môžete touto troškou splniť veľké sny. Keď ich každé ráno privíta usmievavá tvár ich obľúbeného rozprávkového hrdinu alebo im dobrú noc zaprajú dinosaury, ocitnú sa tam, kde im je najbližšie – v rozprávkovom svete.

O výbere tapiet sa so svojím drobcom poraďte. Myslíte si, že to je zbytočné, že je na to príliš malý? O tom, čo sa mu páči, vám rozpráva bez toho, aby ste ho vyzvali. Jeho fantázia je neobmedzená a slovná zásoba nevyčerpateľná. Tak prečo sa ho nespýtať na to, čo by chcel mať vo svojej izbe, kde sa každý deň hráva, kde vstáva a zaspáva? Uvidíte jeho nadšený výraz tváre a iskru v očiach. Ak ešte vaše dieťa nerozpráva, staňte sa kreátormi nápadu na detské tapety sami. Stačí trošku inšpirácie.


Čo ho fascinuje v televízii?


Inšpiráciu čerpajte z toho, čo najčastejšie pozerá v televízii. Aké rozprávky ho bavia? Miluje autá a traktory alebo sa nevie odtrhnúť od pozerania dinosaurov, kentaurov a tiranosaurov? Ak chcete potešiť nežné dievčenské srdcia, nadchnete ich lesnými vílami, princeznami alebo nikdy nestarnúcou Snehulienkou.

 

tapety-diego3.jpg


Platí železné pravidlo – menej je niekedy viac, a preto, ak zvolíte tapetu s výraznými vzormi, uberte inde. Zvoľte nábytok v neutrálnej farbe. Kombinácia rôznych prenikavých farieb by mohla dieťa skôr zmiasť ako ho podporiť v rozvoji.


Detské tapety ožijú rozprávaním
 

Lesné zvieratká – ježko, veverička a zajac sa vybrali na prechádzku. Aké dobrodružstvá spolu zažijú v jeden pekný jesenný deň? Aj takto sa môže začínať vaša rozprávka. Prečo nevyužiť fantáziu a nespraviť príbeh z toho, čo vidíte okolo seba. Vaše dieťa bude nadšené, že celý strastiplný príbeh hlavných hrdinov môže vidieť v priamom prenose. Zapojte kreativitu a urobte mu zo všednej veci niečo neobyčajné.

 

tapety-diego2.jpg

Kde kúpiť takéto tapety na stenu?


Nápadov na výber tapiet pre vaše dieťa je nespočetne veľa. Najdôležitejšie je, aby sa vo svojej izbe cítilo dobre, aby si tam vytvorilo prostredie, ktoré bude lahodiť jeho hravej detskej duši. Pozrite si ponuku farebných detských tapiet v našom e-shope. Keď si vyberiete, navštívte niektorú z našich predajní.

Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.