Diego
Nákupný zoznam
 

Stopy od blata vo vašom byte?

Nožky tancujúce v mláke sú rozkošné, po návrate domov nás však pohľad na stopy od blata môže vydesiť. Ak sa tomu chcete vyhnúť, prečítajte si náš článok, prezradíme Vám riešenie!


Na jeseň čoraz častejšie prší, voda a blato dávajú našim topánkam zabrať. Naše deťúrence a domáci miláčikovia však do bytu vbehnú raz-dva a v chladnejšom počasí sa ani my sami nevieme dočkať, aby sme sa dostali dnu do teplúčka. Mokré a špinavé stopy po topánkach či labkách tak predstavujú opakujúcu sa výzvu, z ktorej sa rýchlo unavíme.

 

shutterstock_33421087_standard.jpg


V ponuke Diega sa nachádza množstvo rohožiek vhodných do interiéru i exteriéru, nájdete tu dokonca aj exteriérové behúne, pomocou ktorých môžete horespomínaný problém ľahko vyriešiť. Behúň je vynikajúci napríklad na to, aby sme sa zbavili nečistôt na našich topánkach už kráčaním na chodbe alebo po schodoch. Je dobrým riešením aj vtedy, ak sa Vám nedarí Vaše deti nahovoriť, aby si topánky utreli pred vchodom, resp. aj vtedy ak chcete očistiť labky Vášho miláčika predtým ako ho vpustíte do bytu.

 

Náš sortiment rohožiek je mimoriadne široký z hľadiska dizajnu aj materiálu. Môžete si vybrať klasickú rohož s prirodeným vzhľadom, alebo veselý vzor pasujúci k Vašej osobnosti a štýlu domova. Z hľadiska materiálu si môžete vyberať spomedzi rohožiek vyrobených z kokosového vlákna, plastu, gumy a recyklovanej gumy, kým exteriérové rohožky sa vyrábajú z kokosového vlákna alebo z umelej hmoty.

 

5996285401814-szonyeg-funny-labtorlo-lime-szinminta-01.jpg

 

5996285556729-szonyeg-coco-garden-labtorlo-home-purple-szinminta-01.jpg

 

5996285400008-szonyeg-coco-garden-400-butterfly-enterior-01.jpg5996285823876-szonyeg-kokusz-futoszonyeg-natur-tekercs-01.jpgNaše rohožky a exteriérové behúne sú vhodné do vchodu, predsiene a na chodbu. Rohožky sú určené predovšetkým do obytných priestorov, kým exteriérové behúne sa hodia hoci aj do vysoko záťažových komerčných priestorov.


Navštívte naše predajne, alebo si prezrite našu webovú stránku, vyberte si Vašu obľúbenú rohožku či exteriérový behúň a vyhnite sa ťažkostiam jesenného a zimného obdobia!

Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.