Diego
Nákupný zoznam
 

Podložky pod metrážne koberce

DIEGO v poslednom období rozšírilo svoju ponuku metrážnych kobercov do nevídaných rozmerov.  Poskytujeme široký sortiment farieb, vzorov, materiálu a štruktúr, vo všetkých štýloch a pre každú peňaženku, v prvotriednej kvalite. V záujme, aby vzhľad a kvalita Vášho vysnívaného koberca ostala čo najdlhšie dokonalá, DIEGO vyvinulo kompletný systém metrážnych kobercov. Tento systém zahŕňa všetky produkty potrebné pre pokládku a v prípade ich odborného použitia poskytujeme na zakúpený metrážny koberec  5 ročnú systémovú záruku.

 

padloszonyeg-pop-art-2829-0580-enterior-01.jpg

 

K odbornej pokládke sú v ponuke DIEGA k dispozícii aj vysokokvalitné nivelačné hmoty, lepidlá a farebne identické soklové lišty, v širokej ponuke.

paszonyeg_alat1.jpgAj komfort najdrahšieho metrážneho koberca sa dá zvýšiť  použitím podložiek, z ktorých DIEGO ponúka dva typy:

Penová podložka položená bezprostredne pod metrážny koberec zvyšuje komfort chôdze, mäkkosť  koberca a predlžuje jeho životnosť. Poskytnutím tepelnej a zvukovej izolácie  zútulní celý priestor.

 

 

 

paszonyeg_alat2.jpg

Zvuková izolácia gumovej podložky je jedinečná, vďaka vysokej odolnosti voči opotrebovaniu  sa dá použiť aj na schodoch, v obytných priestoroch pod kolieskovými stoličkami  a v miestnostiach s podlahovým kúrením.

Našu kompletnú ponuku metrážnych kobercov a PVC  podláh, spolu s doplnkami nájdete vo všetkých predajniach DIEGO. Prosím, obráťte sa na náš vyškolený personál, naši zamestnanci  Vám pri šálke kávy radi  poskytnú informácie aj o podmienkach systémovej záruky.

 

HU_5-ev_szurke_vastagabbkorvanal.jpg

Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.