Diego
Nákupný zoznam
 

Čistenie podlahové krytín: Ako na laminátovú podlahu

Ak chcete predĺžiť životnosť laminátovej podlahy, sú veci, ktoré by ste pri jej čistení mali vedieť. V našom tabuľkovom ťaháku ich máte všetky pokope.

Najčastejším typom podlahových krytín sú laminát, drevo a PVC. Bližšie sme sa zamerali na to, ako postupovať a čomu sa vyvarovať pri údržbe laminátových podláh. Neodpustili sme si ani zopár domácich receptov za pár drobných. :)

 

Cistenie laminatovej podlahy.jpg 

 

ŤAHÁK PRI ČISTENÍ LAMINÁTOVEJ PODLAHY

Ako postupovať

Čo nepoužívať

Babské recepty

1. Utierku z mikrovlákien navlhčite do zmesi vody a prípravku na laminát. Utierka by nemala byť mokrá. ●    prostriedky s olejom, voskom,
●    bieliace prostriedky,
●    riedidlá.
Ako alternatívu čistiaceho prostriedku využite detský šampón s vodou alebo zriedený ocot s vodou.
2. Navlhčenou handričkou potom odstráňte zvyšky prípravku z podlahy. ●    Čistiaci prostriedok nestriekať priamo na podlahu. Na stopy od krvi vám pomôže iba studená voda alebo okena.
TIP: Namokro čistite raz do mesiaca. Pravidelne povysávajte alebo utrite suchou handrou. ●    impregnované utierky (obsahujú olej). Gumové podrážky a rúž odstráni acetón.

 

 

Cistenie-podlahy-kuchyna.jpg 

Táto podlahová krytina vám neuberie z času, lebo ju nemusíte dlho a pracne upratovať. Nevyžaduje si dodatočnú údržbu. Stačí vám niekoľko pohybov mopu a základné prostriedky, ako handra z mikrovlákien a čistiaci prostriedok určený na laminát.

Ak sa na podlahe zrazu ocitne fliačik krvi alebo mliečna čokoláda, určite nepanikárte. Vďaka jej dobrým vlastnostiam z toho nemusí byť katastrofa, lebo to pomerne ľahko odstránite.

Laminátové podlahy nájdete u nás za výborné ceny a v rôznych dizajnoch.

Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.