Diego
Nákupný zoznam
 

6 vecí, ktoré vás presvedčia o laminátovej podlahe

Diego-laminatove-parkety.JPG

V súčasnosti je laminátová podlaha jedna z najobľúbenejších. A to nielen kvôli priaznivej cene, ale aj vďaka skvelým vlastnostiam, ktoré jej dávajú titul dobrej spoločníčky bývania.


1. Odolá škrabancom od kľúčov či podpätkov

Laminátovú podlahu tvoria 4 vrstvy.  Aj keď tou najdôležitejšou je stredná HDF doska, ktorá zabezpečuje jej celkovú hustotu, netreba zabúdať ani na jej ostatné časti. Spodná vrstva je tá, ktorá sa postará o jej rozmerovú stabilitu. Dekoratívna vrstva, ošetrená syntetickou živicou, ponúka oku lahodiace dizajny. A vďaka poslednej nášľapnej vrstve sa nemusíte obávať škrabancov od vašich nových lodičiek.   

2. Montáž je hračka

Za pokládku nemusíte platiť majstrom veľké peniaze. Našu podlahu ľahko namontujete aj bez pomoci odborníka, a to vďaka klikovým spojom. Výhodou systému je aj to, že ak sa vám časť podlahy zničí, môžete ju ľahko vymeniť novými kusmi. Sklápací klik vyzerá tak, ako na obrázku. K montáži máme aj podložky rovnakej značky, teda WoodStep.

3. Farebne identické doplnky

K podlahe sa, samozrejme, kupujú aj ďalšie doplnky ako paroizolačné fólie, soklové lišty či rohové prvky. Ukončovacie či spojovacie prvky u nás nájdete v identických farbách podlahy. Aby sa, takpovediac, nebili.

4. Teplo pod nohami možné

Nie každý typ podlahy je vhodný na podlahové kúrenie. Podlahy od Woodstep sú však jednými z tých, ktoré bezproblémovo použijete ako alternatívny zdroj kúrenia.

5. Rozmanitá ako príroda

Aj keď nebudete kráčať po drevenom povrchu, tak si užijete podlahu, ktorá takmer úplne drevo imituje. Jej odtiene sú rôznorodé – svetlé, tmavé, s rustikálnym aj moderným vzorom.

6. Cena, ktorá pohladí peňaženku

Naše laminátové podlahy kúpite už do 4 eur/m2. Cena sa, samozrejme, pohybuje na základe konkrétnych vlastností podlahy, ako aj doplnkov. Za minimum peňazí si ju do sýtosti užijete mnoho rokov.


Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.