Diego
Nákupný zoznam
 

5 dôvodov, prečo si black out záves v lete zamilujete

Zariaďovanie interiéru už nie je len o funkčnom nábytku a doplnkoch, ale o slovo sa hlásia aj dekorácie, farby a štýly. Najlepšie je tieto dve výhody spojiť do jedného. Nebuďte zaškatuľkovaní monotónnosťou a doprajte sebe i miestu, kde žijete, zmenu.

Keď sa stupne v miestnosti šplhajú nenávratnou rýchlosťou, dobré je zamy

slieť sa nad rafinovaným tienením. A to ponúkajú black out závesy. Pozrite si niekoľko dôvodov, prečo si ich výhody jednoducho zamilujete.

1. Zatemňovacia látka black out vám dopraje menej5996285613729-fuggony-denver-sotetito-krem-enterior-01.jpg tepla

Aj klasické závesy sú dobrým pomocníkom. Avšak vtedy, keď ich ráno pri odchode do práce zatiahnete a cez deň nie ste doma. Keď potrebujete počas horúcich dní doma tráviť viac času, spoľahnúť sa môžete na materiály, ktoré viac zatemňujú. Typickým zastupiteľom je black out – nepriehľadná tkaná látka. Svojimi tromi vrstvami vytvára takmer úplnú tmu. 

 

2. Trojitá ochrana pred slnkom a hlukom

Cez víkend vás zobúdzajúce slnko môže nahnevať. Ak ste na východnej strane, kde vykúka už o siedmej ráno alebo nebodaj na juhu či západe, kde máte stále teplo, tienenie v podobe black out závesov bude najlepšia voľba. Tým, že sa skladajú z troch vrstiev, sú hrubšie a dokážu lepšie odfiltrovať teplo a rušivé vonkajšie vplyvy. To znamená, že vás nebude otravovať hluk z ulice, keď budete v izbe tráviť nejaké to popoludnie.

 

3. Aj do obývačky, detskej či spálne

5996285396509-fuggony-rally-sotetito-autos-4-kek-enterior-02.jpgPozrite si farby stien, doplnkov, kobercov či podlahy. Do detskej izby sú pekné hravé black out závesy s autíčkami, k čomu môžete pridať koberec v podobe autodráhy. Vaše ratolesti sa zaiste potešia.


Dôvtipné farebné kombinácie v obývačke docielite zosúladením okenných doplnkov a vankúšov. Okno spolu s tienením sa stanú ústredným prvkom miest

nosti, na ktorý hneď padne zrak. V spálni zvoľte jemnejšie odtiene, keďže tu červená či oranžová nemajú až taký efekt. Zelené alebo modré odtiene sú pre pokojnú atmosféru v spálni ideálne.

 

4. Rôzne štýly, ktoré nen5996285511346-fuggony-yukon-sotetito-turkiz-kivi-enterior.jpgudia

Ich dizajn nie je vôbec tmavý či nudný. Výber závesov značne záleží od štýlu, ktorý u vás v byte prevláda. Aj keď pri zariaďovaní bytu volíme radšej neutrálne odtiene, občas nezaškodí popustiť uzdu pestrejším doplnkom. Ale keďže v interiéri je dôležitá harmónia a súlad, vychádzajte zo svojho aktuálneho farebného usporiadania v byte. 

 

5. Obšitie zadarmo, akcie na krúžky

Záves či záclonu je potrebné zo spodnej strany obšiť. Ani s tým si nemusíte robiť starosti. Kúpou black out závesu u nás získate obšitie zdarma a nielen to, od júla je v našej ponuke akcia na krúžky, ktorými ich uchytíte, až do výšky 50%.

Presvedčili sme vás, že black out závesy sú tým pravým spoločníkom na leto? 

Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.