Diego
Nákupný zoznam
 

3 zaujímavé spôsoby, ako si zútulniť dizajn vinylovou podlahou

Vinylová podlaha je pohodlná, odolná a estetická. Jej dizajn je na nerozoznanie s drevenou a spôsobov, ako ju možno v domácnosti využiť, je neúrekom. My sme pre vás vybrali 3 najzaujímavejšie.


(Takmer) ako drevo


Na prvý pohľad nemusíte vinylovú podlahu ani rozoznať. Svetlé, tmavé, neutrálne alebo oranžovkasté drevo pokrýva povrchovú časť takmer každej podlahovej krytiny, či už laminátovej, alebo PVC. Od originálneho dreva ho laicky nespoznáte. Aj vzory dokonale pripomínajú tento prírodný materiál. Až keď prídete bližšie k skutočnému drevu, pocítite jeho nezameniteľnú vôňu.
Syntetické podlahy sú však dnes omnoho prepracovanejšie ako kedysi. Možno ich využiť nielen v kuchyni, ale aj v obývačke, na chodbe alebo v pracovni. O tom, ako môžete kreatívne dotvoriť útulnosť izieb vinylovou podlahou, sa dočítate v týchto troch bodoch.


1. Obývačka a jednoduché čisté líniebiela-obyvacka-s-vyraznou-podlahou.png


Keď chcete vniesť do jasných čistých tónov trochu sviežosti, zvoľte si vinylovú podlahu v strednom farebnom odtieni. Bielu dokonale dotvorí výrazný ústredný prvok, ktorým môže byť zaujímavý luster. A tak máte dôkaz, že aj obývačka môže byť vďaka syntetickej podlahe trendy a IN. Špinu z nej odstránite navlhčeným mopom alebo ju iba povysávate.

 


rustikalny-styl-obyvacka.png2. Rustikálny štýl a pocit domova


Pocit, keď sa prechádzate po byte, kde to vonia starožitnosťami, kreslom po babičke a v pozadí hrá gramofónová platňa, vám pripomenie starý dobrý rustikálny štýl. Ak nechcete príliš uletieť do minulosti, výrazné farebné doplnky ako lampa vnesú do vášho interiéru realitu súčasnosti.

 

 

3. Moderný štýl s vinylovou podlahou


Ak ste typom človeka, ktorý má rád farby, farby a ešte raz farby, tak ich určite pri zútuľňovaní svojho domova nevynechajte. Prinesú vám viac radosti, pozitívnej nálady a dobrého pocitu. Ak máte kuchyňu prepojenú s obývačkou, položte vinylovú podlahu po celej miestnosti. Pod konferenčný stolík vám bude stačiť menší koberec.moderna-obyvacka-spojena-s-kuchynou.png

 


Ktorý z uvedených spôsobov by ste si zvolili do svojej domácnosti? Páči sa vám hra farieb alebo ste za čo najjednoduchší dizajn? V oboch prípadoch nezabúdajte na to, aby vám podlaha prinášala nielen estetický zážitok, ale aby vám slúžila aj svojou funkčnosťou.

Pin It
Odporučiť stránku e-mailom
Odporučte tento obsah Vášmu rodinnému príslušníkovi, kolegovi, priateľovi, známemu.
Vyplňte formulár a stlačte tlačidlo Poslať e-mail!

Odosielateľ  
Meno:
E-mail:
Adresát  
Meno:
E-mail:
Predmet
Správa
Zadané osobné údaje (e-mailová adresa, meno) použijeme iba pri odoslaní tejto položky a neuchováme ich v žiadnej podobe.